Specialistai

Po artimojo savižudybės rekomenduojame kreiptis konsultacijų į šiuos specialistus.
Dėl įkainių tariamasi su kiekvienu specialistu atskirai.

VILNIUJE

Aušra Stumbrytė, psichologė. Esu baigusi Vilniaus Universitetą, klinikinės psichologijos studijas. Nusižudžiusiųjų artimųjų patirtį giliau pažinau čia atlikdama savo magistro darbą. Žinias ir įgūdžius šiuo metu gilinu podiplominėse psichoterapijos studijose. Dirbu Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, čia konsultuoju emocines krizes išgyvenančius, turinčius minčių apie savižudybę ar mėginusius nusižudyti asmenis bei jų artimuosius; taip pat konsultuoju privačiai. Konsultuoju suaugusiuosius nuo 18 m. Kontaktai: 8 623 79611, stumbryte.ausra@gmail.com.

Kamilė Butkevičiūtė, psichologė. Kalbantis mintys dažnai darosi aiškesnės, jausmai – suprantamesni, ir tampa lengviau pamatyti viduje esančius stiprybės šaltinius, kurie padeda ištverti sunkius etapus. Konsultuoju suaugusius ir paauglius nuo 15 m. Kontaktai: 8 676 18452, daugiau informacijos:  www.psichologokonsultacija.info.

Dovilė Grigienė, psichologė. Esu baigusi VU klinikinės psichologijos studijas, buvau „Jaunimo linijos“ savanore ir Krizių įveikimo centro psichologe. Konsultuoju įvairiais gyvenimo klausimais, taip pat išgyvenant netektis, psichologines krizes. Konsultuoju jaunimą nuo 18 m. ir suaugusius.
Kontaktai: 8 65974737, grigiene.dovile@gmail.com.

Vaiva Klimaitė, psichologė. Baigiau VU klinikinės psichologijos studijas, dirbu Vilniaus psichikos sveikatos centre, konsultuoju individualiai. Teikiu psichologinę paramą išgyvenantiems psichologines krizes, patyrus artimojo netektį, taip pat susidūrus su įvairiais psichikos sutrikimais. Konsultuoju suaugusius ir paauglius lietuvių, anglų kalbomis. Kontaktai: 8 611 68058, vaiva.kl@gmail.com.

Virginija Mikėnienė, psichologė psichoterapeutė. Teikiu emocinę paramą netekus artimo žmogaus. Konsultuoju suaugusius ir paauglius. Psichologinių krizių valdymo srityje dirbu nuo 2008 m. Konsultuoju lietuvių ir lenkų kalbomis. Kontaktai: 8 650 34836, virginija.mikeniene@gmail.com. Daugiau apie mane: www.psichologe-psichoterapeute.lt.

Irma Skruibienė, psichologė. 2008 m. baigiau klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Įsiklausyti į žmogų, išgirsti jo sunkumus ir padėti juose išbūti mokiausi jau nuo 2002 m. – savanoriaudama emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linija“. Patirtį teikiant pagalbą nusižudžiusiųjų artimiesiems įgijau dirbdama Krizių įveikimo centre. Konsultuoju suaugusius (nuo 18 m.). Kontaktai: 8 687 11382, irma@skruibis.lt . Daugiau informacijos: http://www.skruibis.lt/irma.html

Paulius Skruibis, psichologas. Apie nusižudžiusių artimųjų išgyvenimus žinau iš paramos grupės patirties,daugelio individualių konsultacijų bei iš Vilniaus universitete su kolegomis atliekamų mokslinių studijų. Konsultuoju suaugusius ir paauglius nuo 15 metų lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Kontaktai: 8 68636979, paulius@skruibis.lt.

Ivona Suchodolska, psichologė. Emocinės paramos teikimo srityje dirbu nuo 2003 m.: iš pradžių kaip savanorė konsultantė, dabar – savanorių mokymų vadovė “Vaikų linijoje”. Patirtį, tiekiant pagalbą vidinį skausmą išgyvenantiems žmonėms, labiausiai įgijau dirbdama Krizių įveikimo centre bei užsiimant privačia psichologo praktika. Konsultuoju suaugusius ir paauglius nuo 15 m. Kontaktai: 8 603 01291, suchodolska.ivona@gmail.com. Daugiau informacijos: www.psichologeskonsultacijos.lt

Jelena Trofimova, psichologė. Dalyvauju paramos grupės nusižudžiusiųjų artimiesiems veikloje. Mano giliu įsitikinimu tik atviras kalbėjimas šia tema padeda palengvinti artimojo savižudybės paliekamą skausmą ir pomažu išgyventi šią sunkią netektį. Konsultuoju suaugusius. Kontaktai: 8 699 75265, trofimova@yahoo.com.

Kristina Ona Polukordienė, psichologė psichoterapeutė. Pagrindinis darbas, menas ir kūryba – individuali, šeimos ir grupinė psichoterapija. Profesinis gyvenimas atvedė ir į krizių valdymą bei savižudybių prevenciją. Psichoterapijos mokykla ir pakraipa – egzistencinė psichoterapija. Kontaktai: 8 699 33127, kristina.ona@polukordiene.lt. Daugiau: www.polukordiene.lt

 

Rasa Pališkienė, psichologė, lektorė, karjeros konsultantė, Mindfulness praktikė. Teikiu individualias konsultacijas asmeniui (vaikams, paaugliams, suaugusiems), poroms, šeimai. Vedu terapines grupes vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Konsultuoju gyvai ir skypu. Kontaktai: rasapal1@gmail.com. 868898889. www.atvirasirdimi.com

Į psichologiją gilinuosi jau daugiau kaip 10 metų. Psichologijos magistras LEU (pedagoginė psichologija ir mokytojo kvalifikacija), podiplominės studijos LSMU (KET kryptis, Mindfulness), aktyvi narystė LPS, daugybė mokymų, konferencijų ir seminarų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, nuolatinis gilinimasis į psichologijos mokslą – toks mano kelias iki dabartinio taško.

KAUNE

Aidana Lygnugarytė Grikšienė, gydytoja psichiatrė. Geštalto psichoterapijos studijų kursantė. Darbo patirtis „Jaunimo linijoje“, UAB „Krizių tyrimo centre“. Domėjimosi sritis: krizės, savižudybės. Šiuo metu dirbu Kauno „Krizių intervencijos centre“ psichiatre-psichoterapeute. Privati praktika. Dirbu su suaugusiais. Kontaktai: 8 603 95524, aidana.lygnugaryte@gmail.com. Platesnė informacija http://psichikossveikata.lt/

KITUOSE MIESTUOSE

Informacija ruošiama

 

 

2 thoughts on “Specialistai

  1. Sveiki, dirbu su vaikais, jaunimu ir suaugusiais, konsultuoju Vilniuje, Pylimo g. 2. Konsultuoju poras, šeimas individualiai, vedu grupinius užsiėmimus. Netektys, stresas, sielvartas, gyvenimo džiaugsmo praradimas ir kitos gyvenimą temdančios psichologinės problemos sprendžiamos kartu ieškant atsakymų ir sprendimų.
    Puiku, kad kuriate grupę, mielai prisijungiu prie vykdomų veiklų ir teikiamos pagalbos netektis patyrusiems žmonėms.

Palikite komentarą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Reikalingi laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>