Apie mus

Mūsų yra daug ir dėl to liūdna, bet mes patys nepasirinkome susitikti tokiomis aplinkybėmis. Norėdami padėti vieni kitiems, siekiame suburti  nusižudžiusių artimuosius ir skatinti dalintis savo išgyvenimais. Artimojo savižudybei nepasiruoši, bet galime padėti ją išgyventi sau, šeimos nariams, kolegoms, draugams ir pažįstamiems.

2015 m. uz-saugia-lietuvaįkūrėme asociaciją „Artimiems“ , kuri prisideda prie kuriamos gyvybės kultūros Lietuvoje, efektyvesnės socialinės ir sveikatos politikos,  susijusios su savižudybių prevencija bei pagalba nusižudžiusių artimiesiems. Esame Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalyviai. Daugiau apie asociaciją>

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Patyrėte artimojo savižudybę? Prisijunkite prie  savitarpio pagalbos grupių Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, KlaipėdojeKupiškyje ir Panevėžyje. Čia net nepažįstamas žmogus gerai supranta kito skausmą ir gali tapti labai artimas. Dalyvavimas nemokamas.

***

Apie mus rašo ir kalba:

2 thoughts on “Apie mus

  1. Sveiki, labai labai labai reikalinga Jūsų pagalba. Kur galėčiau rasti, tarpusavio palaikymo grupę artimiesiems, kurie bandė žudytis. Man labai reika kažkaip surinkti save. Mano globojama anūkė, du kartus bandė pasitraukti iš gyvenimo. Gal galėčiau prie Jūsų prisijungti, o gal dar kokia grupė yra. Ačiū

  2. Sveiki, Rita, ačiū, kad parašėte ir ieškote pagalbos. Žinia apie artimo žmogaus bandymą nusižudyti dažniausiai yra didelis sukrėtimas ir šeimai, ir draugams. Suprantama, kad norisi geriau suprasti, kas gi vyksta su artimu žmogumi ir kaip galima jam ar jai padėti bei kaip toliau gyventi šalia žmogaus su aukšta savižudybės rizika. Tokiu atveju, rekomenduojame kreiptis į Krizių įveikimo centrą (https://krizesiveikimas.lt/), kurie organizuoja tokias artimųjų palaikymo grupes.

Palikite komentarą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Reikalingi laukeliai pažymėti *