Nemokama savitarpio pagalbos grupė Vilniuje

Tu nesi vienas. Mes kartą per mėnesį susitinkame dalintis savo išgyvenimais ir taip padėti vieni kitiems išgyventi skaudžią netektį.  Jei nusižudė Tavo artimasis, kviečiame Tave prisijungti prie mūsų grupių Vilniuje. Dalyvavimas nemokamas, būtina registracija.

1 GRUPĖ (tik artimieji) 2 GRUPĖ (su psichologu)
Data: paskutinį mėnesio trečiadienį antrą mėnesio antradienį
Laikas: 18-20val. 18-20val.
Registracija: vilnius@artimiems.lt susitikime@artimiems.lt
Vieta: Vilniaus Verslo kolegija Krizių įveikimo centras
Adresas: Kalvarijų g. 125, Vilnius Antakalnio g.97, Vilnius

Norime padrąsinti ir paraginti Jus atvykti, net jei šiek tiek ir nejauku.  Čia visi gerai supranta viens kito išgyvenimus ir skausmą, nes yra patyrę tą patį. Parašykite mums vilnius@artimiems.lt, papasakosime daugiau ir lauksime susitikime.

3 thoughts on “Nemokama savitarpio pagalbos grupė Vilniuje

  1. Sveiki,ar jūs turit grupę tiems,kurių vaikai žudosi?mano 20 metė dukra yra po 2 suicidų,dabar gauna psichiatrinį gydymą,buvo savęs žalojimosi epizodai-pjaustė rankas,kojas.Niekur nerandu pagalbos man

    1. Sveiki,
      mūsų grupė skirta nusižudžiusių artimiesiems. Psichologinę pagalbą Vilniuje teikia Krizių įveikimo centras (www.krizesiveikimas.lt), kur galima kreiptis į budintį psichologą, arba kitų įstaigų specialistus.
      Taip pat nemokamai galite skambinti į pagalbos liniją. Suaugusius konsultuoja „Vilties linija“ – 116 123. Plačiau apie pagalbą telefonu rasite http://www.klausau.lt/telefonai

Palikite komentarą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Reikalingi laukeliai pažymėti *