Savitarpio pagalbos grupė Kėdainiuose

Kėdainiuose įsikūrusiame, Psichologinės pagalbos ir diagnostikos centre, veiklą pradeda nusižudžiusių žmonių artimiesiems skirta savitarpio pagalbos grupė. Čia galėsite pasidalinti savo jausmais, išgyvenimais; gauti psichologinį palaikymą ir supratimą bei tą patį duoti kitiems. Buvimas su žmonėmis, turinčiais panašias patirtis gydo ir suteikia jėgų gyventi toliau.

Artimiausias grupės susitikimas vyks bendrai sutartu laiku, renkama grupė. 

Savitarpio pagalbos grupę ves psichologė – KET terapeutė Aušra Drevinskienė ir psichologė – terapeutė Rita Bagdonaitė. Dalyvavimas grupėje nemokamas. Taip pat, žmonės, išgyvenantys krizę, mūsų centre turi galimybę gauti 2 nemokamas psichologo konsultacijas.

Registracija į grupę ar konsultacijas bei detalesnė informacija teikiama telefonu +370 600 73248  ar el.paštu kedainiai@artimiems.lt

Vieta: Psichologinės pagalbos ir diagnostikos centras, Josvainių g. 24, Kėdainiai.

Artimo žmogaus netektis yra viena skaudžiausių patirčių mūsų gyvenime. Ši netektis dar skaudesnė ir sudėtingesnė, jei mums brangus žmogus pasirinko iš gyvenimo išeiti savo valia. Po artimojo savižudybės užplūsta begalė jausmų: liūdesys, pyktis, gėda, kaltė, nusivylimas ir pan. Labai dažnai artimojoje aplinkoje vengiama kalbėti apie tai, kas įvyko. O vienam pačiam susidoroti su šiais jausmais gali būti per sunku.

 

 

Palikite komentarą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Reikalingi laukeliai pažymėti *