Savitarpio pagalbos grupė Klaipėdoje

Grupę veda nusižudžiusių artimieji

Jūs nesate vienas. Mes, artimieji, kartą per mėnesį susitinkame dalintis savo išgyvenimais ir taip padėti vieni kitiems išgyventi skaudžią netektį. Jei nusižudė Jūsų artimasis, kviečiame prisijungti prie mūsų grupės Klapėdoje. Dalyvavimas nemokamas, tačiau prašome užsiregistruoti el.paštu klaipeda@artimiems.lt.

Artimiausia grupės susitikimo data čia>

Parašykite mums arba paskambinkite tel. 8 652 40860, papasakosime daugiau ir lauksime susitikime.

Grupėje galima tikėtis

Grupė atvira visiems nusižudžiusiųjų artimiesiems – tėvams, broliams, seserims, sutuoktiniams , draugams ar kolegoms. Norime padrąsinti ir paraginti Jus atvykti, net jei šiek tiek ir nejauku.  Čia visi gerai supranta viens kito išgyvenimus ir skausmą, nes yra patyrę tą patį.

 

 

One thought on “Savitarpio pagalbos grupė Klaipėdoje

  1. Laba diena, labai malonu , kad tokia iniciatyva pasiekė ir Klaipėdą, džiaugiuosi , kad išdrįsau ir nuėjau į pirmą susitikimą su žmonėmis kurių nepažinojau. Papasakoti , apie save nebuvo labai lengvą, bet noras padėti sau išsikapstyti iš užburto rato, buvo didesnis. Po poros susitikimų jaučiuosi geriau , laisviau, jau net svajoju apie tai ką veiksiu po savaitės ar po mėnesio. Kiekvieno patirtis yra visiškai kitokia, ir kiekvieno skausmas labai skirtingas, bet savitarpio grupėje suvoki , jog labai panašiai jaučiasi šalia esantis žmogus bepasakojantis savo istoriją.
    Tikrai , jei Jūs susidūrėte su artimo žmogaus savižudybe užsiregistruokite į grupę, bus lengviau išgyventi tą laiką kuris atrodo niekuomet nesibaigs.

Palikite komentarą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Reikalingi laukeliai pažymėti *